ویزای کشور مالزی

ویزای کشور مالزی

ویزای مالزی در واقع مانند اکثر کشورها مجوز ورود به کشور مالزی محسوب می شود . در واقع قبل از ورود به کشور مالزی و سفر به مالزی و حتی استفاده از تور مالزی و سفر به شهرهای مالزی مانند کوالالامپور، جورج تاون، پتالینگ جایا و .......داشتن ویزای مالزی ضروریست .

انواع مجوزهای ورود به کشور مالزی یا همان ویزای مالزی بشرح ذیل می باشد :

ویزای توریستی مالزی :ویزای توریستی مالزی به کسانی تعلق می‌گیرد که با هدف گردشگری و یا دیدار با اعضای خانواده، قصد ورود به کشور مالزی را دارند.این ویزا معمولا بصورت گروهی صادر می گردد .

ویزای تجاری مالزی : ویزای تجاری مالزی به کسانی تعلق می‌گیرد که با هدف تجارت و بازرگانی، قصد ورود به کشور مالزی را دارند.این ویزا می تواند از دو هفته تا شش ماه مجوز اقامت را به تاجر ارائه نماید . این ویزا بصورت انفرادی صادر می گردد.

ویزای مولتی مالزی :ویزای مولتی مالزی برای افرادی صادر می گردد که مالزی را بعنوان نقطه میانی سفر انتخاب و پس از اقامت در مالزی این کشور را ترک و مجددا به مالزی باز می گردند.ویزای دو بار ورود یا چند ماهه معمولا این نوع ویزا می باشد .

ویزای سه ماهه تایلند :هر یک از ویزاهای توریستی،تجاری یا مولتی می توانند سه ماهه صادر شود.

ویزای شش ماهه تایلند :هر کدام از ویزاهای توریستی،تجاری یا مولتی می توانند شش ماهه صادر شود.

ویزای بلند مدت تایلند :هر یک از ویزاهای توریستی،تجاری یا مولتی که بیش از شش ماه صادر شود ویزای بلند مدت خوانده می شود.

ویزای تحصیلی تایلند ویزای تحصیلی تایلند به کسانی تعلق می‌گیرد که با هدف تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر تایلند ، قصد ورود به کشور تایلند را دارند.این ویزا  بصورت انفرادی صادر می گردد .

مدارک مورد نیاز برای ویزای سفر به مالزی و تور مالزی بشرح ذیل می باشد :

 1-اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتیار از تاریخ سفر

2-دو قطعه عکس

3-دعوتنامه از کشور مالزی که معمولا توسط آژانس مسافرتی تهیه می شود.برای ویزای مالزی ضروریست

 برای اطلاعات بیشتر از شرایط ویزای مالزی و استفاده از تور مالزی و رزرو بلیط مالزی کوالالامپوربا شماره تلفن 02188505454تماس حاصل فرمایید.

www.safaremalaysia.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn