بهترین هتل مالزی

 هتل دانا لنکاوی یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های مالزی می باشد که می توانید تعطیلاتی فراموش نشدنی را با اقامت در این هتل تجربه کنید. این هتل ۵ ستاره باشکوه در جزیره لنکاوی در کشور مالزی واقع شده و به عنوان یکی از بهترین هتل این کشور می باشد.

بهترین هتل مالزی

در قسمت غربی ساحل جزیره لنکاوی، هتلی بسیار زیبا با معماری ای الهام گرفته از دوران استعمار ساخته شده است. این هتل ۵ ستاره، در پارک بندری تلاگا واقع شده و به عنوان بهترین هتل در مالزی در سال ۲۰۱۷، انتخاب شده است. موقعیت و دسترسی مناسب این هتل باعث شده که انتخاب ایده آلی برای اقامت باشد همچنین فاصله ی کم آن از دریا یکی از مهم ترین عوامل محبوبیت آن است. علاوه بر این فاصله ی دانا لنکاوی تا فرودگاه بین المللی لنکاوی تنها ۳۰ دقیقه و از دنیای زیر آب لنکاوی نیز ۱۵ دقیقه راه است.

بهترین هتل مالزی

هتل دانا لنکاوی با 125 اتاق در انواع مختلف که اکثر آنها رو به دریا هستند دارای امکاناتی چون تهویه هوا، سیستم های گرمایشی و سرمایشی، تلفن، اینترنت پر سرعت بیسیم، تلویزیون، سشوار و صندوق امانات وجود دارد. کف اتاق ها،  تمام چوب است و روم سرویس ۲۴ ساعته، یکی دیگر از ویژگی های آن است و اتاق های این هتل بسیار شیک هستند.

بهترین هتل مالزی

هتل دارای ۶ رستوران است که رستوران The Planter’s در میان آنها باکیفیت ترین غذاهای مدیترانه ای را سرو می کند.همچنین دور تا دور این هتل چنگل های سرسبز وجود دارد و میتوانید روزها ساعات خوشی را در آنجا سپری کنید.

http://safaremalaysia.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn