نمایشگاه صنایع دفاع آسیا

مایشگاه صنایع دفاع آسیا جزو مهمترین نمایشگاه های مالزی است که هر دوسال یکبار و با حضور وزرای دفاع، فرماندهان نیروی دفاع ورؤسای کل وزارت دفاع کشورهای آسیایی در کوالالامپور برگزار میشود. حضور 26 غرفه ی بین المللی و مشارکت 300 هیئت نمایندگی از 44 کشور جهان را میتوان نشانگر قدرت این نمایشگاه دانست. حدود 1000شرکت از 59 کشور جهان در این نمایشگاه حضور می یابند و خدمات خود را به بازدیدکنندگان ارائه میدهند. در این نمایشگاه از کشورهای مختلفی دعوت به عمل آورده میشود تا علاوه بر ارائه ی خدمات خود، از راز موفقیت صنایع دفاعی خود پرده برداری نمایند. این نمایشگاه پرقدرت تعداد قابل توجهی از ژنرال هایی را از سراسر جهان مجذوب خود میگرداند.

نمایشگاه صنایع دفاع آسیا

خدمات آژانس مسافرتی تفریحات برای این نمایشگاه شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت در هتل به همراه صبحانه ، بیمه مسافرتی ، لیدر فارسی زبان و ترانسفر فرودگاهی به کوالالامپور می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  ده مکان دیدنی در سفر مالزی و ارتفاعات کامرون و باغ ارکیده پنانگ با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

 

http://safaremalaysia.com

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn