نمایشگاه تجهیزات آب آسیا

نمایشگاه تجهیزات آب آسیا  یا همانASIAWATER  بزرگ ترین رویداد بین المللی می باشد که طیف کاملی از مدیریت جامع منابع آب را پوشش می دهد و فرصتی ارزنده برای دست اندرکاران صنعت آب جهت رویارویی با چالش ها و فرصت های جهانی است. بخش های اصلی این نمایشگاه شامل مدیریت منابع آب، مدیریت آب شهری، فاضلاب، آبیاری، تصفیه و مدیریت فاضلاب، تصفیه آب صنعتی، تولید آب فوق خالص و آب معدنی. این رویداد طیف گسترده ای از همایش ها با سطح کیفی بالا را برای مدیران کسب و کاری که به دنبال اطلاعات واقعی و مفید در مورد چگونگی پیشبرد و موفقیت در این صنعت حیاتی و مهم هستند فراهم می کند.

 نمایشگاه تجهیزات آب آسیا

خدمات آژانس مسافرتی تفریحات برای این نمایشگاه شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما ، اقامت در هتل به همراه صبحانه ، بیمه مسافرتی ، لیدر فارسی زبان و ترانسفر فرودگاهی به کوالالامپور می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر ارتفاعات کامرون و باغ ارکیده پنانگ و تور لحظه آخری مالزی با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn