مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور

مرکز خرید پاویلیون از مدرنترین و بزرگترین مراکز خرید شهر کوالالامپور می باشد و در Jalan Bukit Bintang واقع شده است.این مرکز خرید دارای بیش از ۴۵۰ فروشگاه  است که اکثرا در مساحت های زیاد و با دکور های مجلل، اجناس خود را  عرضه می نمایند.تعدادی از رستوران ها و کافی شاپ هایی که جزء معروفترین های دنیا هستند شعبه خود را بطور انحصاری در پاویلیون دایر کرده اند که این موضوع در مورد طراحان صاحب نام نیز صدق می کند.

مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور

در این مرکز خرید اجناسی با قیمت های مناسب نیز عرضه می گردد. فروشگاه نیچی که یک برند مالزی است که در طبقه چهارم این مرکز خربد می باشد و قیمت های مناسبی دارد.طبقات اول تا سوم پاویلیون اجناس گران تری نسبت به طبقات دیگر دارند. در طبقه آخر فروشگاههای ژاپنی ها قرار دارد که توصیه می شود حتما سری به این فروشگاه ها بزنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  ده مکان دیدنی در سفر مالزی و آفر بلیط هواپیما مالزی و خانه مارها در مالزی با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

http://safaremalaysia.com

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn