مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر

مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر

 از جمله بزرگترین مراکز خرید در مالزی مرکز خرید برجایا اسکوئر می باشد. در این مرکز خرید بیش از 1000برند مختلف جهانی شعبه دارد و شاید غیرقابل باور باشد که بگوییم ماهانه 2،5 میلیون نفر به اینجا می‌آیند و خرید می کنند. در روزهای اعیاد و یا روزهای تعطیل این مرکز خرید به شدت شلوغ می‌باشد و اگر مایل هستید در آرامش خرید کنید، باید در طول هفته به این مرکز خرید مراجعه کنید.می‌توانیدبزرگترین مرکز زنجیره ای فروش کتاب که در طبقات ابتدایی مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر است، ببینید. در طبقه زیرین این مرکز خرید بزرگترین فروشگاه های اوت لت را خواهید دید که می‌توانید اجناسی با برندهای عالی و کیفیتی مثال زدنی و با قیمتی استثنایی را خریداری نمایید. رستوران های مختلف، فست فودهای بسیار زیاد در کنار کافی شاپ های متعدد همگی در فودکورت‌های مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر گردهم آمده اند.

مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر

یک پارک منحصر به فرد و استثنایی در دل این مرکز خرید قرار گرفته است. این پارک یکی از بزرگترین پارک های روبسته می باشد که نام قبلی آن Cosmo's World  بوده است. بلندترین ترن هوایی در این پارک قرار گرفته است که باسرعتی باورنکردنی البته کاملا امن، لحظات مفرحی را برای کودکان و نوجوانان ایجاد می‌کند..

ساعات کاری مرکز خرید برجایا تایمز اسکوئر Berjaya Times Square Shopping Mall از10 صبح تا10 شب می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر آبشارهای تلاگا توجو و تور لحظه آخری مالزی و خیابان پتالینگ با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

http://safaremalaysia.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn