معروف ترین مراکز خرید کوالالامپور

معروف ترین مراکز خرید کوالالامپور


خیابان Petaling


این خیابان در محله چینی ها قرار دارد که روزانه تعداد زیادی از توریستان و مردم محلی از آن بازدید کرده و کالاهای مورد نیاز خود را تهیه می نمایند . اجناس ارائه شده در این خیابان شامل مـــــــــواد غذایی ، اسباب بازی ، زیور آلات و . . . می باشد .  مراکز خرید این خیابان یک از مهم ترین جاذبه های توریستی کوالالامپور محسوب می شود .

 فروشگاه بزرگ Mid Valley

این فروشگاه با 5/4 میلیون متر وسعت یکی از بزرگترین و معروفترین مراکز خرید در جنوب شرق آسیا به شمار می رود که تعداد زیادی از گردشگران از سراسر دنیا جهت خرید از آن بازدید می کنند . علاوه بر دو رستوران این مرکز خرید دارای فروشگاه های متعددی است که به ارائه کالاهایی متنوعی نظیر لباس های مد روز ، تجهیزات الکترونیکی ، کامپیوتر ، سوغات، صنایع دستی ،لوازم تزیینی ، غذا و ... می پردازد. برخی از بزرگترین طراحان جهان مانند طراحان جواهر و ساعت در مید والی شعبه دارند.

مرکز تجاری Suria در برجهای پتروناس

مرکز تجاری Suria KLCC در دومین برج بلند دنیا یعنی برجهای دوقلو پتروناس قرار دارد که در هرشش طبقه آن مارک های معتبری نظیر Marks & Spencer، Tiffany & Co، DKNY، Calvin Klein و Polo یافت می شود. این مرکز تجاری علاوه بر رستوران و کافی شاپ مشرف به منظره زیبای  پارک ، فواره ها و استخر کوچک بوده و از طریق یک تونل به اکواریوم KLCC و ایستگاه LRT راه دارد .

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn