مرکز خرید پاویلیون

مرکز خرید پاویلیون
این مرکز خرید از معروف ترین و بهترین مراکز تجاری مالزی و کوالالامپور به شمار می رود که با بیش از 450 غرفه و هزینه ای معادل یک میلیارد دلار مشغول به فعالیت می باشد این مرکز خرید باشکوه و لوکس در منطقه بوکیت بین تانگ واقع شده که تردد به آن از بسیاری از هتل ها و مراکز اقامتی به سادگی امکان پذیر می باشد  .
اینجا نیز مانند مرکز خرید سوریا کا ال سی سی بسیار مورد توجه شهروندان کوالاامپورو گردشگران خارجی بوده و تعداد زیادی از برندها و مارکهای معتبر دنیا در آن نمایندگی دارند که اکثر آنها دارای متراژ بالا و دکورهای مجلل و پرهزینه می باشند . در طبقه های مختلف این مرکز و در قسمت هایی که دارای چشم انداز شهر هستند می توان به : رستوران ها و کا فه های متعدد با غذاها و نوشیدنی های جالب و متنوع اشاره کرد که تلاش میکنند بازدید کنندگان را به خود جلب نمایند .تعداد زیادی از این رستوران ها و کافی شاپ ها که جزو لوکس ترین و معروف ترین های دنیا هستند برای اولین بار در مالزی و به صورت انحصاری در پاولیون شعبه دایر نموده اند .

 

safaremalaysia.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn