اگر از هر کسی که به مالزی رفته درباره خیابان پتالینگ سوال کنید، به شما خواهند گفت که این خیابان بهترین مکان برای طرفداران خرید است. اگرچه در مقایسه با همتایان خود، مانند بوکیت بینتانگ و KLCC، در رده آن ها قرار نمی گیرد. این خیابان منطقه ای نام آشنا برای خرید است و بعد از غروب آفتاب به مکانی شاد و سرزنده تبدیل می شود که در آن صدها فروشگاه و مغازه به فروش انواع و اقسام کالاها به قیمت های مناسب می پردازند.

petal1

این محله در قدیم محل اسکان چینی هایی بود که برای کار به مالزی آمده بودند. بعد از بازسازی این محله و تعمیر سنگفرش خیابان و تزئین آن با چترهای رنگی، شکل جدید و زیبایی به خود گرفت. یک سایه بان سبز سرتاسر خیابان را پوشانده است و به عنوان سقف از بازدیدکنندگان در برابر آفتاب و باران محافظت می کند.

petal2

خیابان پتالینگ مملو از فروشگاه هایی ست که کالاهای مختلف و غذا می فروشند. یک تابلو اعلان برای عدم فروش اجناس تقلبی، در این خیابان قرارداد که تضاد جالبی با انواع کالاهای تقلبی موجود در این خیابان به وجود آورده است. کیف دستی، ساعت، کفش ورزشی، لباس و سایر اجناس در این خیابان برای خرید یافت می شوند. مارک های تقلبی مختلف از لویی ویتون تا رولکس در کنار یکدیگر قرار دارند. برای کسانی که به دنبال اجناس قیمت پایین هستند، این خیابان اولین توقفگاه خواهد بود. در زمان حراجی های مختلف، همین قیمت ها نیز شکسته می شوند و جمعیت زیادی برای خرید به این خیابان هجوم می آورند.

petal3

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn