جاذبه های سنگاپور

جاذبه های سنگاپور

شهر زیبای سنگاپور ترکیبی شگفت انگیز از سنت و رفاه عصر جدید و یکی از باشکوه ترین چشم اندازهای طبیعی جهان است.این کلان شهر مدرن که لقب شهری در میانه باغ را گرفته در هر گوشه خود می تواند شما را شگفت زده کند.در تمام شهر می توانید غذاهای مختلف به ویژه غذاهای حلال و خوشمزه پیدا کنید.اگر به دنبال جایی برای آرامش و مناسب خانواده و حتی به راحتی خانه می گردید، سنگاپور جایی است که باید بروید.

از دیدنی های سنگاپور می توان به:

موزه علم و هنر (Artscience Museum)

 جاذبه های سنگاپور

این موزه در یکی از مشهور ترین سازه های شهر قرار دارد و میزبان نمایشگاه ها، اجراها و فعایت های آموزشی است.با داشتن بلیت family Friday ورود کودکان زیر 12 سال رایگان است. شبها نیز می توانید wonder full را که یک اجرای 13 دقیقه ای از صدا و نور است تماشا کنید.

پارک مرلیون سنگاپور

جاذبه های سنگاپور

این پارک در منطقه ی مارینا بی واقع شده است. این مکان دیدنی که مناسب سلفی گرفتن است، سمبل رسمی سنگاپور می باشد.بدن مجسمه نشان دهنده شروع متواضعانه و ساده به عنوان یک دهکده ماهیگیری به نام temasek است که معنی شهر دریا را می دهد.سر مجسمه هم نشان دهنده ی نام اصلی شهر به معنی سر شیر است.

جزیره سنتوزا

جاذبه های سنگاپور

این جزیره مقصدی عالی برای خانواده ها و همچنین پر از سرگرمی است.تفریحات بسیاری مثل پارک آبی هیجان انگیز و ساحلی آرام از جاذبه های این جزیره ی زیبا می باشد.70 درصد این جزیره را جنگل های بارانی تشکیل می دهند که محل زندگی انواع خزندگان، طاووس و میمون است.فروشگاه سیلوسو پوینت در ساحل این جزیره واقع شده که کلیه لوازم مرتبط به شنا یا ساحل را عرضه می کند.

موزه مادام توسو سنگاپور

جاذبه های سنگاپور

قسمت بسیار جالب این موزه بخش هنرمندان آن است که انواع مجسمه های مومیایی شده افراد مشهور مانند دیوید بکهام، جانی دپ و ... چشم نوازی میکند.از دیگر تفریحات این موزه میتوان به قایق سواری در باغ این موزه اشاره کرد.

Ion sky

جاذبه های سنگاپور

این ساختمان با ارتفاع 218 متر دومین محل رسمی ابربینی در دنیا است که مناظر فوق العاده ای را نشان می دهد.ورود از ساعت 15 تا 18 رایگان است.

حیات وحش سنگاپور

جاذبه های سنگاپور

سنگاپور دارای بیش از دو هزار گونه گیاهی و بیش از 2 میلیون درخت است که در جای جای سنگاپور چشم نوازی می کند.در این باغ وحش می توانید از پانداهای غول پیکر، kai kai ، jia jia دیدن کنید. توصیه می ود که حتما برای قایق سواری به رودخانه آمازون سری بزنید

جزیره پولا اوبین

جاذبه های سنگاپور

این جزیره در شمال شرقی سنگاپور واقع شده و با استفاده از قایق های تفریحی اسکله روستای چانگی در مدت 10 دقیقه میتوان به این جزیره رسید و از آن بازدید کرد.غذاهای فوق العاده و دریایی موجود در رستوران های این منطقه از مهم ترین ویژگی های این جزیره محسوب می شوند.

چرخ و فلک سنگاپور

جاذبه های سنگاپور

چرخ و فلک معروف سنگاپور مکانی ایده آل برای دیدن منظره شهر از ارتفاعی به اندازه یک آسمان خراش بسیار بلند است و از مرتفع ترین چرخ و فلک های دنیا می باشد که در مجاورت خلیج مارینا قرار گرفته.یک چرخش کامل چرخ و فلک 32 دقیقه زمان می برد که می توانید در این مدت از چشم انداز زیبای شهر و جزایر اطراف آن لذت ببرید.

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn