خانه مارها در مالزی

خانه مارها در پنانگ مالزی برای کسانی که از مار به شدت می ترسند مکان مناسبی نیست زیرا مارهای زیادی در آنجا به چشم می خورد. مردم محلی می گویند که آن ها زخمی شده اند از این رو تمام حشراتی که به واسطه ی حضور مردم و روشن کردن عود های مختلف در آنجا جمع شده اند آن ها را به موجوداتی بی ضرر تبدیل کرده اند و معتقدند که شما نباید در مورد این مارهای خطرناک نگران باشید. اما توصیه می شود که نگران کودکان خود باشید و آن ها را به این مکان نبرید.

خانه مارها در مالزی

این خانه به خاطر فردی به نام  چور سو کونگ بنا شده است. وی از افرادی بود که به مارها احترام می گذاشت و بر این اساس جمعیت مارهای این مکان روز به روز افزایش یافته. در این مکان شما به راحتی می توانید یک افعی را به دور گردن خود پیچانده و یا یک پیتون بزرگ را روی سر قرار دهید. این محل با وجود آن که ترس و هیجانی زیادی دارد توریست های بسیاری را به خود جذب می کند.

خانه مارها در مالزی

بازدید از خانه مارها برای عموم مردم آزاد است اما برای ورود به مزرعه مارها حدود ۵ پوند انگلیسی باید پرداخت نمود . در این مزرعه حیواناتی مثل حشرات، مار پیتون و حتی کوبراس زندگی می کنند و بسیاری از آنها در قفس نگهداری می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مساجد سنگاپور و پارک ملی تان جونگ پیای و باغ وحش تایپینگ با سفرمالزی همراه باشید.

 

http://safaremalaysia.com/

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn