ارتفاعات کامرون

ارتفاعات کامرون

اگر علاقه مند به طبیعت هستید و در عین حال تصمیم سفر به مالزی را دارید باید بگوئیم یکی از فوق العاده ترین جاذبه های طبیعی در آنجا انتظار شمارامی کشد. طبیعتی به نام ارتفاعات کامرون که با نام کامرون هآیلند شهرت جهانی یافته است.

ارتفاعات کامرون همانطور که از نامش پیداست روی منطقه ای مرتفع در حوالی کوالالامپور واقع شده است، ارتفاع این منطقه تقریبا حدود ۱۵۰۰ متر از سطح دریا می باشد. منطقه ای با مناظر بی نظیر و تماشایی که برای ساعاتی شلوغی شهر را از یادتان می برد. آب و هوای دلپذیر و کوهستانی، طبیعیت سرسبز و خنک و همچنین مملو از باغ ها و درختان میوه و باغچه های پلکانی با اشکال خارق العاده، همگی دست به دست هم دادند تا این منطقه را شگفت انگیز کنند.

ارتفاعات کامرون

شرایط  متناسب کامرون هایلند باعث رشد گونه های متفاوتی از گیاهان شده. در کامرون هایلند می توانید از میان روستاهای بکر و کوچک و بزرگ عبور کنید و با بومیان و زندگی آنها آشنا شوید. آنچه که در کامرون هایلند برای بسیاری محبوب و دوست داشتنی است مزارع دیدنی چای، توت فرنگی و زنبور عسل است، مزارعی که می توانید در دل آنها راه بروید و خوشمزه ترین توت فرهنگی ها را بچینید و میل کنید.

کامرون هایلند از شهرهای کوچک و متعددی تشکیل شده است. شهرهایی مانند تانا راتا، کوالا ترلا، کامپونگ راجا و … از آنجائیکه این منطقه زمانی مستعمره انگلستان بوده سنت نوشیدن چای، سنتی جالب از آن زمان به جا مانده است. خانه های منطقه کامرون نیز از تماشایی های دیگر این منطقه هستند، خانه هایی با سقف های شیروانی که با گل کاری های پیرامون خود، سوژه بسیار مناسبی برای عکاسی شده اند.

ارتفاعات کامرون

از فعالیت های هیجان انگیزی که در کامرون هایلند می توانید انجام دهید پرنده نگری، چیدن توت فرنگی، خریدن شکوفه ها و تماشای مزرعه های بزرگ کاکتوس است. این منطقه به اندازه ای عظیم است که تصور شهر برای مدتی از ذهنتان دور می شود.

ارتفاعات فوق العاده زیبای کامرون هایلند فرصت مناسبی برای تپه نوردی است و توانسته توریست های طبیعت دوست بسیاری را به خود جذب کند، بعضی از گردشگران صرفا برای گشت و گذار در این منطقه به مالزی می آیند.

برای رسیدن به این منطقه باید حدود سه ساعت رانندگی کنید و مسیر دسترسی به کامرون هایلند از دو طریق، یکی تاپا و دیگری بزرگاه سیمپانگ است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  ده مکان دیدنی در سفر مالزی و آفر بلیط هواپیما مالزی و باغ ارکیده پنانگ با شماره تماس های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

http://safaremalaysia.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn