Back to Top
.
دوشنبه 4 ارديبهشت 1396.
:
الإثنين 28 رجب 1438.
:
Apr 24 2017.
:
سفر مالزی : مجری مستقیم تورهای مالزی ، ویزا و بلیط های مسافرتی تلفن : 88505454

معبد سام پو تونگ مالزی

معبد سام پو تانگ یک معبد معروف در دل غار است که در گونونگ راپات، 5 کیلومتری جنوب شهر ایپو مالزی قرار دارد. گفته می شود که سام پو تانگ بزرگترین معبد غازی مالزی است و یکی از تاثیرگذارترین آثار هنری است که مجسمه های مختلف و متعددی از بودا در میان استالاکتیت ها و استالاگمیت های غار دیده می شوند.

sam1

مطالعه بیشتر...

غارهای نیا مالزی

 

پارک ملی نیا در جنگل های ساراواک و بورنئو، در 17 کیلومتری دریای چین قرار دارد و این پارک به همراه پارک ملی گونونگ مولو از پارک های زیبای ساراواک مالزی هستند.

nia1

مطالعه بیشتر...

پارک ملی باکو

پارک ملی باکو قدیمی ترین و یکی از کوچکترین پارک های ملی در ساراواک مالزی است. باکو در فاصله حدود 37 کیلومتری شهر کوچینگ قرار دارد و مسیر رسیدن به آن بسیار آسان است.

bak1

مطالعه بیشتر...

قلعه کلی

قلعه کلی قرار بود خانه دوم سازنده اسکاتلندی آن، ویلیام کلی اسمیت در قرن بیستم باشد. کلی که از وطن خود دور افتاده بود، علاقه داشت تا مکان جدید زندگیش، یادآور خانه اش در اسکاتلند باشد. این قلعه در بالای یک تپه ساخته شد.

keli1

مطالعه بیشتر...

مسجد کامپونگ کلینگ

مسجد کامپونگ کلینگ در سال 1748 ساخته شد و از قدیمی ترین مساجد مالزی است. این مسجد در گوشه ای از معبد استریت در مالاکا قرار دارد. تمامی مذاهب مالزی در این خیابان نماینده ای دارند. علاوه بر این مسجد، معبد چینی چنگ هون تنگ و معبد پویاتا مورتی نیز در این خیابان هستند.

kam1

مطالعه بیشتر...

صفحه1 از3