Back to Top
.
پنجشنبه 26 مرداد 1396.
:
الخميس 25 ذو القعدة 1438.
:
Aug 17 2017.
:
سفر مالزی : مجری مستقیم تورهای مالزی ، ویزا و بلیط های مسافرتی تلفن : 88505454

ارتفاعات کامرون

ارتفاعات کامرون

ارتفاعات کامرون

اگر علاقه مند به طبیعت هستید و در عین حال تصمیم سفر به مالزی را دارید باید بگوئیم یکی از فوق العاده ترین جاذبه های طبیعی در آنجا انتظار شمارامی کشد. طبیعتی به نام ارتفاعات کامرون که با نام کامرون هآیلند شهرت جهانی یافته است.

ارتفاعات کامرون همانطور که از نامش پیداست روی منطقه ای مرتفع در حوالی کوالالامپور واقع شده است، ارتفاع این منطقه تقریبا حدود ۱۵۰۰ متر از سطح دریا می باشد. منطقه ای با مناظر بی نظیر و تماشایی که برای ساعاتی شلوغی شهر را از یادتان می برد. آب و هوای دلپذیر و کوهستانی، طبیعیت سرسبز و خنک و همچنین مملو از باغ ها و درختان میوه و باغچه های پلکانی با اشکال خارق العاده، همگی دست به دست هم دادند تا این منطقه را شگفت انگیز کنند.

مطالعه بیشتر...

پارک ملی پنانگ در مالزی

پارک ملی پنانگ در مالزی

پارک ملی پنانگ در مالزی

پنانگ یکی از پیشرفته ترین ایالت های مالزی است که جاذبه های طبیعی بسیاری دارد. پارک ملی پنانگ، کوچکترین پارک ملی مالزی است که در شمال شرقی پنانگ واقع شده و حدود۳۰ کیلومتر با شهر تاریخی جرج تاون فاصله دارد. این پارک مساحتی به وسعت ۱۲۱۳ هکتار دارد و از مناطق ساحلی جنگلی بکر با حیات گیاهی و جانوری بسیار زیبا تشکیل شده است. در این پارک ملی، تالاب ها، گیاهان مانگرو، صخره های مرجانی و… وجود دارد.

پارک ملی پنانگ در مالزی

 

مطالعه بیشتر...

خانه مارها در مالزی

 

خانه مارها در مالزی

خانه مارها در پنانگ مالزی برای کسانی که از مار به شدت می ترسند مکان مناسبی نیست زیرا مارهای زیادی در آنجا به چشم می خورد. مردم محلی می گویند که آن ها زخمی شده اند از این رو تمام حشراتی که به واسطه ی حضور مردم و روشن کردن عود های مختلف در آنجا جمع شده اند آن ها را به موجوداتی بی ضرر تبدیل کرده اند و معتقدند که شما نباید در مورد این مارهای خطرناک نگران باشید. اما توصیه می شود که نگران کودکان خود باشید و آن ها را به این مکان نبرید.

خانه مارها در مالزی

این خانه به خاطر فردی به نام  چور سو کونگ بنا شده است. وی از افرادی بود که به مارها احترام می گذاشت و بر این اساس جمعیت مارهای این مکان روز به روز افزایش یافته. در این مکان شما به راحتی می توانید یک افعی را به دور گردن خود پیچانده و یا یک پیتون بزرگ را روی سر قرار دهید. این محل با وجود آن که ترس و هیجانی زیادی دارد توریست های بسیاری را به خود جذب می کند.

خانه مارها در مالزی

بازدید از خانه مارها برای عموم مردم آزاد است اما برای ورود به مزرعه مارها حدود ۵ پوند انگلیسی باید پرداخت نمود . در این مزرعه حیواناتی مثل حشرات، مار پیتون و حتی کوبراس زندگی می کنند و بسیاری از آنها در قفس نگهداری می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مساجد سنگاپور و پارک ملی تان جونگ پیای و باغ وحش تایپینگ با سفرمالزی همراه باشید.

 

http://safaremalaysia.com/

 

مساجد سنگاپور

 

مساجد سنگاپور

مساجد سنگاپور

از معروف ترین مساجد سنگاپور در محله های مشهور آن میتوان به مسجد سلطان، مسجد مولانا محمد علی، مسجد جامع، مسجد فلاح، مسجد تمنگ گونگ دائنگ ابراهیم و مسجد عبدالغفور را نام برد.

مطالعه بیشتر...

معبد سام پو تونگ مالزی

معبد سام پو تانگ یک معبد معروف در دل غار است که در گونونگ راپات، 5 کیلومتری جنوب شهر ایپو مالزی قرار دارد. گفته می شود که سام پو تانگ بزرگترین معبد غازی مالزی است و یکی از تاثیرگذارترین آثار هنری است که مجسمه های مختلف و متعددی از بودا در میان استالاکتیت ها و استالاگمیت های غار دیده می شوند.

sam1

مطالعه بیشتر...

صفحه1 از4