محله هندی ها در سنگاپور

محله هندی ها در سنگاپور  
بازدید از محله هندیهای سنگاپور به گردشگران تور مالزی توصیه می شود. به ویژه اگر قصد رفتن به مصطفی سنتر را دارید می توانید در ایستگاه مترو لیتل ایندیا پیاده شده و خیابان سارانگون را به سمت بالا رفته و در راه از محله هندیها و خانه های رنگارنگ آن دیدن کنید .

در خیابان سارانگون سنگاپور فروشگاههای هندی خودنمایی می کنند. بازارچه معروف طاقدار لیدل ایندیا ارکیده هم در کوچه هستینگ قرار دارد . یکی از مکان های دیدنی این محله گل فروشی های هندی هاست که این گل ها را برای مراسم مذهبی و جهت بردن به معبد به فروش می رسانند. لباسها و کیفهای هندی جزو کالاهای پر طرفداریست که در بازارهای این منطقه به مشتریان ارائه می شود ، که البته قیمت آن ها سه برابر کشور هند است .

گردشگرانی که به آثار و دیدنی های کشور هند علاقه داشته و هنوز به این کشور توریستی سفر نکرده اند توصیه می کنیم با یک تیر دو نشان زده و حتما از این منطقه بازدید . از لحاظ امنیت این منطقه ، خود سنگاپور و کشور مالزی دارای رتبع بالایی بوده اما برای احتیاط بهتر است خانمها تنها در این منطقه تردد نداشته باشند .

 

safaremalaysia.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn