دونام ولی کانسرویشن دره ای به وسعت 438 کیلومتر از جنگل و دشت های مالزی می باشد . این دره بکر و زیبا یکی از جاذبه های تورهای گردشگری مالزی بشمار میرود. این مکان به تنوع گسترده از گیاهان گرمسیری و جانوران مشهور است. فعالیت های گوناگونی نظیر سفر در جنگل، شنا، گشت و گذار تور شبانه در این دره انجام می پذیرد که بسیار جذاب و منحصر به فرد می باشد.

دره دونام ولی کانسرویشن

این مکان حفاظت شده به عنوان یکی از پیچیده ترین اکو سیستم های جهان است و به علت دست نخورده بودن توسط انسان، به بهشت طبیعت معروف میباشد. این دره زیستگاه گونه های نادر کرگدن سوماترایی شرق، اورانگوتان بورنئویی، گیبون، پلنگ ابری و بیش از 270 گونه پرنده میباشد. در دره دونام زیبایی های طبیعت را به وفور خواهید دید و از آن متحیر خواهید گشت.

دره دونام ولی کانسرویشن

این منطقه برای مقاصد پژوهشی، آموزشی و زیستگاه جانوری نیز اداره می شود و به عنوان خانه طبیعی برای گونه های حیات وحش در معرض خطر مانند فیل آسیایی، پلنگ تیره، میمون پوزه دراز و طیف گسترده ای از جانوران عمل میکند.

دره دونام ولی کانسرویشن

این منطقه برای مقاصد پژوهش ،آموزش و زیستگاه  اداره می شود .

این جنگل و دشت به عنوان خانه طبیعی برای گونه های حیات وحش در معرض خطر مانند فیل آسیایی ،پلنگ تیره ،میمون پوزه دراز ،اورانگ و طیف گسترده ای از جانوران عمل میکند Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn