جزیره پولائو کتام که در آن طوایف چینی تئوچیو و هوکین ساکن هستند از جاذبه گردشگری تور مالزی میباشد. این مکان حدود 6000 روستا و بیش از 1000 خانه ماهیگیری را در خود جای داده است. اگر شما به غذاهای دریایی خوشمزه وعالی علاقمند میباشید، میتوانید از غذاهای این مکان لذت ببرید.

جزیره پولائو کتام

دو روستا در این جزیره به نام های کمپانگ پلائوکتام و کمپانگ سونگای لیما وجود دارد که شامل دو خیابان اصلی با تعداد زیادی مغازه، رستوران و حتی یک بانک با دستگاه خودپرداز میباشد. بازار های روزانه آن شامل خوراکی های محلی و خوشمزه ای است که میتوانید امتحان کنید. در این مکان هیچ اتومبیل یا وسیله نقلیه حتی موتور نخواهید دید. پس بالطبع از آب وهوای خوبی برخوردار میباشد و محلی آرام بخش برای فرار از زندگی شهری است.

 جزیره پولائو کتام

برای رفتن به روستاها میتوان از دوچرخه های اجاره ای نیز استفاده کرد و از مناظر زیبای آن لذت برد. در هر قسمت از مکان های روستا فضایی برای خوردن میان وعده تعبیه شده است . از کوالالامپور تا این مکان با قایق های پرسرعت حدودا 35 دقیقه در راه هستید که هر 45 دقیقه یکبار از 7 صبح تا 7 شب آماده خدمت رسانی میباشند، با قطار نیز میتوان به این جزیره رفت.

جزیره پولائو کتام

 

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn