مناسب ترین مکان برای خرید ملک در مالزی

مناسب ترین مکان برای خرید ملک در مالزی

مالزی مکانی پایدار از لحاظ اقتصادی می باشد که در جنوب شرق آسیاواقع شده و به همین جهت منطقه ای با ارزش برای سرمایه گذاری ملک به حساب می آید. دو بازار مهم برای اهداف سرمایه گذاران در مالزی وجود دارد یکی بازرگانی بین المللی و دیگری توریست.یکی از انگیزه ها و تسهیلات دولت، جهت خرید و سرمایه گذاری ملک در مالزی، پتانسیل جذب توریست مالزی و جلوگیری از عقب ماندگی در بازار املاک جهانی است.اقتصاد و سیاست حاکم بر مالزی پایدار و از نظر بین المللی تعریف شده است و بسیاری آن را اختصاصاً ببر اقتصاد منطقه می نامند که برای بقاء بازار تکنولوژی در دهه 1990 که سرعت تحت تاثیر منفی کشورهای دیگر بود، طراحی شده بود.  نشانه های سلامت اقتصادی رشد خوب GOP تا حدود 7% است تورم همانند بیکاری پایین است و میزان جرم وجنایت بسیار کم است.

کوالالامپور مرکز ملک و املاک در مالزی

مالزی یکی از کشورهایی است که با بیشترین تنوع قومی و نژادی در جهان همراه است و مهاجرین زیادی از اروپا و ایالت متحده و ... را به خود جذب می کند. این کشور با داشتن شرایط آب و هوایی گرم و مطبوع مهاجرین را از نقاط سردسیر جذب میکند و پذیرای اقامت مهاجرین خارجی در این کشور است.

مالزی به عنوان یکی از مقاصد جابجایی و نقل و انتقال اصلی در آسیای جنوب شرقی می باشد. مالزی کشوری است که زبان انگلیسی زبان دوم آن محسوب می شود و می توان گفت کشوری تقریبا ثروتمند و مرفه از لحاظ اقتصادی و سیاسی است. هزینه زندگی برای کسانی که از خارج وارد کشور می شوند نسبتاً پایین است و با وجود این استانداردهای زندگی در این کشور بالاست.

محیط طبیعی زیبایی دارد که به دو قسمت تقسیم می شود. دارا بودن فرهنگهای متفاوت و نژادهای مختلف در مالزی به موقعیت استراتژیک منطقه بازمی گردد. پروازهای متعددی از فرودگاه بین المللی کوالالامپور به تمامی شهرهای بزرگ در آسیای جنوب شرقی و همچنین پروازهای زیادی از اروپا و استرالیا به این کشور  صورت می گیرد.

مناسب ترین مکان برای خرید ملک در مالزی

مناطق مناسب خرید ملک در مالزی

مالزی  از 13 ایالت و سه قلمرو متفاوت تشکیل شده است و یکی از متنوع ترین مناطق در آسیای جنوب شرقی است.  این کشور از لحاظ جغرافیایی به دو قسمت تقسیم می شود   Peninsular Malaysiaو  Malaysian Borneo  این دو قسمت با دریای چین جنوبی از یکدیگر جدا می شوند.پایتخت مالزی،  شهر کوالالامپور مرکز خرید ملک در مالزی است و تاثیرات بریتانیا به خوبی در آن حفظ شده و باقی مانده است به دلیل اینکه زمانی به عنوان پایگاه مرزی استعمار بوده است.  این شهر در سالهای اخیر به سطح استانداردهای جهانی رسیده و میزبان رویدادهای ورزشی و فرهنگی بوده که باعث درخشش این کشور در جهان شده است.

کوالالامپور به خاطر داشتن برج های دو قلو پتروناس که برای مدتی بلندترین ساختمان در جهان بوده است از شهرت جهانی بالایی برخوردار است.این شهر  یکی از بهترین مکانها در جهان است که به شما این فرصت را می دهد در مرکز شهر صاحب خانه شخصی شوید و با سکنی گزیدن در این منطقه به همه نواحی اطراف شهر به راحتی دسترسی داشته باشید.همچنین آمار جرم و جنایت در کوالالامپور نیز بسیار پایین است و همین موضوع باعث جذب مهاجرین خارجی بیشتری شده است.

 مناسب ترین مکان برای خرید ملک در مالزی

جورج تون شهر مرکزی منطقه پیننگ،  یک جزیره کوچک در ساحل شمال غربی قاره است و منطقه ساحلی پر رونقی دارد و ساختمان های آپارتمانی و هتل آپارتمانهای فراوانی در این منطقه وجود دارد. در مجاورت مناطق تجاری،  ملک هایی با کیفیت بسیار خوب و با پیشرفت های منحصرد به فرد وجود دارند و اینها خود  عواملی هستند  که بیشترین نرخ های اجاره و کمترین مدت خالی بودن را به خود اختصاص دهند. از طرفی دیگر بازار توریست به تمرکز در مناطق ساحلی نزدیک به جنوب خشکی و مناطق شمال غرب کشور پیرامون جزیره پیننگ گرایش دارند.  این  مکانها برای تجارت در زمینه هتل آپارتمان بسیار مناسب است زیرا  به سرعت در حال پیشرفت است و به خوبی اداره می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر  ده مکان دیدنی در سفر مالزی و تور لحظه آخری مالزی و جزیره پنانگ با شماره های 02187170 و 02188505454 تماس حاصل فرمایید.

http://safaremalaysia.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn