اقامت طولانی در مالزی

دلايل انتخاب مالزي به عنوان مكاني ايده آل براي زندگي طولانی

1. استانداردهاي بالا و هزينه هاي پايين زندگي
2. آب و هواي گرم و مطبوع استوايي
3. طبيعت زيبا و بكر مالزي، سواحل شني ، سرزمينهاي كوهستاني ، غارها ، آبشارها ، جنگلها و ...
4. كيفيت زندگي و تنوع در انتخاب محل اقامت
5. تنوع فرهنگي و نژاد
6. اقتصاد پايدار
7. استفاده انگليسي در سطح وسيعي چه در بخش صنعتي و چه در بخش پزشكي
8. مديريت صحيح خدمات عمومي و بهداشتي
9. زير ساخت هاي مدرن
10. تركيبات غذايي بين المللي در كل كشور و همچنين غذاهاي بومي مالايي ، هندي ، چيني تقريباً در بساط هر دوره گردي ، يا در منوي هر رستوران و يا هتلي يافت مي شود.

اقامت طولانی در مالزی
اگر در كشورخود با مشكلاتي نظير هزينه بالا ي زندگي، آب و هواي ناراحت كننده كه باعث مريضي و يا ايجاد آلرژي در شما مي شود، مواجه هستيد و يا آرزوي زندگي در منطقه استوايي گرم، مالزي کشوری ایده آل براي زندگي را به شما پيشنهاد مي كنيم.
مالزي داراي آب و هواي گرم و مطلوب در سراسر سال است و مي توان گفت مالزي خارج از حلقه آتش واقع شده است. كه همين موضوع باعث مي شود كه از مواردي چون زلزله و فوران هاي آتشفشان در امان باشد.
مالزي به طور كلي از دو منطقه تشكيل شده است. مالزي غربي كه شامل همه ايالتهاي Peninsular مالزي است و در بخش مهمي از قاره آسيا واقع شده است و مالزي شرقي كه شامل ايالت هاي Sabah و Sarawak است و در جزيره Borneo واقع شده است.
مالزي در مركز آسياي جنوب شرقي واقع شده است و با كشورهاي تايلند و سنگاپور همسايه است كه اين كشورها به ترتيب در شمال و جنوب جزيره Peninsular قرار دارند.

 

http://safaremalaysia.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn