Back to Top
.
شنبه 4 اسفند 1397.
:
السبت 18 جماد ثاني 1440.
:
Feb 23 2019.
:
سفر مالزی : مجری مستقیم تورهای مالزی ، ویزا و بلیط های مسافرتی تلفن : 88505454

اقامت مالزی

اقامت مالزی

برنامه مالزی خانه دوم من، برنامه ای می باشد از جانب دولت مالزی برای افراد خارجی‌ که قصد مهاجرت به این کشور را دارند.مطابق این برنامه مهاجران، ۱۰ سال ویزای اقامتخواهند داشت و بدون هیچ گونه قیدو بندی در ورود و خروج و یا مدت زمان اقامت در مازی میتوانند در این کشور زندگی‌ کنند. مهاجران میتوانند پس از اتمام دوره اول، به آسانی این اقامت را برای یک دوره دیگر مجددا تمدید نمایند. ضمنا دولت مالزی امکان اقدام برای اقامت دائم را پس از۱۰ سال زندگی‌ در این کشور میسر کرده است.

قوانین و شرایط متقاضیان این طرح به دو گروه زیر ۵۰ سال و بالای ۵۰ سال سن دسته بندی می شود .

مطالعه بیشتر...

بهترین زمان برای سفر به مالزی

بهترین زمان برای سفر به مالزی

بهترین زمان برای سفر به مالزی

کشور مالزی، در جنوب شرقی آسیا واقع شده و از طرف شمال با تایلند، از طرف جنوب با سنگاپور و از غرب، با اندونزی همسایه است. مالزی، آب و هوای استوایی و با رطوبت زیاد دارد و باتو.جه  به بارش باران های موسمی که باران هایی سیل آسا هستند، همیشه برای توریست ها سوال است که بهترین زمان سفر به مالزی کی است

آب و هوای استوایی مالزی و رطوبت بسیار بالای آن در تمام سال ممکن است برای برخی از افراد اذیت کننده باشد. دمای هوا در این کشور، در طول روز از ۳۰ درجه بیشتر می شود و شب ها هم کمتر از ۲۰ درجه نمی شود. آب و هوای مالزی، تقریبا همیشه ثابت است و تغییر خاصی نمی کند و علت آن هم، وجود کوه های تیتیوانگسا در شرق کشور و جزیره سوماترا است که همچون حصاری این کشور را احاطه کرده اند و به همین جهت، در هر ماه فقط ممکن است کمی درجه تغییر دما داشته باشد. در سفر به مالزی همیشه باید منتظر بارش باران باشید. طبیعت سرسبز و زیبای جنگلی این کشور نیز به دلیل بارش همین باران های سیل آساست.

مطالعه بیشتر...

اقامت طولانی در مالزی

اقامت طولانی در مالزی

دلايل انتخاب مالزي به عنوان مكاني ايده آل براي زندگي طولانی

1. استانداردهاي بالا و هزينه هاي پايين زندگي
2. آب و هواي گرم و مطبوع استوايي
3. طبيعت زيبا و بكر مالزي، سواحل شني ، سرزمينهاي كوهستاني ، غارها ، آبشارها ، جنگلها و ...
4. كيفيت زندگي و تنوع در انتخاب محل اقامت
5. تنوع فرهنگي و نژاد
6. اقتصاد پايدار
7. استفاده انگليسي در سطح وسيعي چه در بخش صنعتي و چه در بخش پزشكي
8. مديريت صحيح خدمات عمومي و بهداشتي
9. زير ساخت هاي مدرن
10. تركيبات غذايي بين المللي در كل كشور و همچنين غذاهاي بومي مالايي ، هندي ، چيني تقريباً در بساط هر دوره گردي ، يا در منوي هر رستوران و يا هتلي يافت مي شود.

مطالعه بیشتر...

اقامت در مالزی

اقامت در مالزی
کشور مالزی این روزها در دنیا به عنوان کشوری پیشرفته ، زیبا، امن، مدرن، چند فرهنگی، آزاد و از همه مهم تر مهمان نواز ،مهاجر پذیر،محل مناسبی برای کارو تحصیل و اقامت بر سر زبان ها افتاده است. مالزی کشوری وپا که کمی بیشتر از پنجاه سال از استقلال آن می گذرد

مطالعه بیشتر...