جاده نفرین شده در مالزی

جاده نفرین شده در مالزی

جاده تیمپه در پنانگ مالزی

هر روزه در سراسر دنیا، خبرهای تازه ای از مسائل ماورایی و عجیب و غریب به گوش می رسد، برخی از این خبرها شایعه ای بیش نیستند اما بعضی از آن ها هم علاوه بر اینکه بسیار غیر واقعی به نظر می رسند، واقعی اند و آنچه که در این مطلب خواهید خواند از همان دسته داستان های ماورایی اما واقعی هستند.در کشور مالزی در شهر پنانگ، جاده ای وجود دارد به نام جاده تیمپه که با عبور از آن بدون شک حکم مرگتان را صادر کرده اید! در شهر پنانگ مالزی که یکی از شهرهای توریستی و مشهور این کشور به حساب می آید، جاده ای نفرین شده و نحس وجود دارد که سالیان سال است در آن اتفاقات منحوس و مرگبار زیادی افتاده است. جاده ای که عبور از آن مساوی است با امضای محل قتلگاه تان و عجیب این که این حوادث ناگوار در بیشتر از ۵۰ درصد مواقع در شب، سکوت و تاریکی مطلق اتفاق افتاده است و به همین دلیل حتی افراد محلی ای که در کنار این جاده زندگی می کنند هم شب ها از آن عبور نمی کنند و به توریست ها نیز این موضوع را گوشزد می کنند.

جاده نفرین شده در مالزی

و اما دلیل اتفاق ها و حوادث بد این جاده طبق گفته ی بومیان منطقه، سال ها قبل تصادفی در جاده تیمپه در پنانگ مالزی اتفاق می افتد که در این تصادف، زن بسیار جوانی کشته می شود. از آن زمان به بعد روح این خانم در این جاده سرگردان است و به طور ناگهانی در مقابل رانندگان ظاهر می شود و همین موضوع باعث مرگ آنها می شود. بیشتر افرادی که کشته می شوند، در حال رانندگی با ماشینشان در این جاده هستند که با آن به داخل دره می روند و در دم کشته می شوند البته عده ی کمی هم جان سالم به در برده اند و قضیه را با ترس زیاد تعریف کرده اند.

و اتفاق عجیب تر این است که مدتی قبل، دختر بیگناهی توسط پلیس در این جاده کشته می شود. بعدها مشخص می شود که آن دختر معصوم کاملا بی گناه بوده و پلیس اشتباه کرده است اما روح دخترک دیگر دست از سر پلیس برنداشته و هر پلیسی که از این جاده شب ها گذر می کند را دستخوش حوادث شوم زیادی کرده است، بسیاری از پلیس هایی که در شب از این جاده رد شده اند هم زنده نمانده اند.

http://safaremalaysia.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn