آشنایی با فرودگاه کوالالامپور

آشنایی با فرودگاه کی ال ای

فرودگاه شهر كوالالامپور، کی ال ای نام دارد. كه در 45 كيلومتر پایتخت مالزی قرار دارد. درون فرودگاه ترن ویژه ای تعبیه شده است كه با 45 رينگت شما را به مركز شهرمى برد.البته تاكسى بهترين راه براى رسيدن به مقصد بوده كه با 80 رينگت شما را به کوالالامپور و با 50 رينگت شما را به شهر سان وى میبرد.با هر پروازی که به فرودگاه کوالالامپور وارد شوید، ابتدا وارد ترمینال اصلی فرودگاه خواهید شد. این ترمینال که قسمت فری شاپ را هم شامل می شود، در ساختمانی جدا از ساختمان مرکزی فرودگاه واقع شده و با قطار به ساختمان اصلی متصل می گردد.

 

ضمنا قسمت فری شاپ فرودگاه کوالالمپور هم برای مسافران ورودی و هم خروجی قابل دسترس است. فری شاپ بزرگ این فرودگاه اجناسی با قیمت بالا دارد. حتی قسمت مربوط به مواد غذایی هم قیمت تندی دارد. در طبقه دوم فری شاپ فرودگاه کوالالامپور نیز رستوران های متعددی جهت پذیرایی از مسافران به چشم می خورد . شایان ذکر است که کنترل پاسپورت در این فرودگاه مشکل چندانی ندارد .

safaremalaysia.com

به اشتراک گذاشتن این مطلب:

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn