Back to Top
.
پنجشنبه 26 مرداد 1396.
:
الخميس 25 ذو القعدة 1438.
:
Aug 17 2017.
:
سفر مالزی : مجری مستقیم تورهای مالزی ، ویزا و بلیط های مسافرتی تلفن : 88505454

جزیره تیومان

جزیره تیومان

جزیره تیومان

جزیره تیومان که یکی از جاذبه های دیدنی کشور مالزی محسوب می گردد، در جنوب دریای چین، در 56 کیلومتری ساحل پاهانگ واقع شده است. تیومان یکی از بهترین جزیره های دنیا به شمار می رود و در سال 1959 محل برگزاری موسیقی های هالیوود، "اقیانوس آرام جنوبی" بوده است. طبق یک افسانه، این جزیره آخرین استراحتگاه شاهزاده افسانه ای اژدها بوده است. آبهای گرم و مناظر زیبا تیومان را به محل مناسبی برای غواصان تبدیل کرده است.

مطالعه بیشتر...

جزایر شادمان مالزی

جزایر شادمان مالزی

جزایر شادمان مالزی

پارک ملی تونکوعبدالرحمان یکی از مکان های دیدنی تور مالزی محسوب می گردد که از پنج جزیره تشکیل یافته که در فاصله سه تا هشت کیلومتری شهر کوتا کینابالو مرکز ایالت صباح در مالزی قرار گرفته اند.نکته قابل توجه گردشگران سفر مالزی اینکه این پارک آبی بیش از 4929 هکتار مساحت داشته و دو سوم آن با دریا ارتباط دارد.طبق شواهد تاریخی و زمین شناسی، تا پیش از عصر یخبندان، این منطقه پر از سنگ های رسوبی بوده است.یک میلیون سال پیش، با ذوب شدن یخ های طبیعی و تغییرات به وجود آمده در سطح آب دریا، بخش هایی از این سرزمین توسط دریا جدا شد و به دنبال آن جزایر پنجگانه گایا ، ساپی ، مانوکان ، ماموتیک و سولوگ  به وجود آمد.بهتر است بدانید تونکو عبدالرحمان نام اولین نخست وزیر مالزی پس از به استقلال رسیدن این کشور است.

مطالعه بیشتر...

کلمات و عبارات پر کاربرد به مالایایی

کلمات و عبارات پرکاربرد به مالایایی

کلمات و عبارات پر کاربرد به مالایایی

زبان بهاسا مالایو یا همان مالایی زبان رسمی این کشور است. زبان انگلیسی به طور وسیعی در این کشور به کار می رود و اقوام مختلف نیز زبان ها و لهجه های خاص خود را دارند که از جمله باید کانتونی، هوکین، ماندارین، تامیل و هندی را باید نام برد. از پرکاربرد ترین کلمات و عبارات مالایایی در جدول زیر فراهم آماده و جهت کسب اطلاعات بیبشتر می توانید به ادامه مطلب رجوع کنید.

02188505454 --- 02187170 --- 02188171899

مطالعه بیشتر...

نکاتی جالب درباره مالزی

نکاتی جالب درباره مالزی

نکاتی جالب درباره مالزی

مالزی کشوری زیبا در جنوب شرقی آسیا می باشد. این کشور با طبیعت بکر و زیبا، آب و هوای استوایی، سواحل زیبا و تفریحات ساحلی اش توریست های بسیاری را از سراسر دنیا به خود جذب می کند. تاکنون درباره مالزی، دیدنی ها و تفریحات آن زیاد شنیده ایم اما این کشور که طرفداران بسیاری هم در ایران دارد. موضوعات شنیدنی زیادی دارد که دانستن آن ها می تواند برای شما جالب باشد.

مطالعه بیشتر...

مالزی در یک نگاه

مالزی در یک نگاه

 مالزی در یک نگاه

کشور مالزی از شبه جزیره ی مالزی تشکیل شده است که شامل 11 ایالت، 3 منطقه ی فدرال و ایالت های صباح و ساراواک که در جزیره ی بورنئو واقع شده، تشکیل شده است

پایتخت این کشور کوالالامپور

موقعیت جغرافیایی مالزی در 2 تا 7 درجه شمال خط استوا واقع شده و توسط دریای چین جنوبی از دو ایالت صباح و ساراواک که دارای مرز مشترک با اندونزی هستند جدا می شود. شبه جزیره مالزی  دارای مرز مشترک با تایلند در شمال و همسایه جنوبی آن سنگاپور است..

مساحت مالزی 329758 کیلومتر مربع

مطالعه بیشتر...

صفحه1 از13